Satılık Rottweiler Yavrusu

Turkey, Kocaeli
Yayın 3 ay önce
kimlik #13
Premium
1 - 4 of 4
İlanı verenle iletişime geç
durum: Yeni
işlem: Sat
Satılık Rottweiler Yavrusu
Turkey, Kocaeli,
Yayın 3 ay önce

tanım

Satılık Rottweiler yavrusu hakkında tüm bilgiler. Irk garantili, mükemmel satılık Rottweiler sahiplenmek için doğru adrestesiniz.
Rottweiler yavrularımız safkan, ırk garantili ve aşılıdır. İlk aşıları yapılmış olup parazit tedavileri tamamlanmıştır. Puppy DP ve parazit tedavileri bitmiştir. Satılık Rottweiler yavrusu Türkiye'nin her iline sorunsuzca yollanabilir. Çiftliğimizde Rottweiler köpeklerimizin anne ve babaları mevcuttur. Kendi köpeklerimizin yavrularıdır. İstediğiniz zaman çiftliğimizi ziyaret edebilirsiniz. Bursa ve İzmir'de şubemiz vardır. Her ile safkan satılık Rottweiler yavrusu yollayabiliyoruz.
Rottweiler köpeği almadan önce mutlaka bize danışın. Piyasadaki 300–500 liraya satılan aşısız ya da dolandırıcı insanlardan Rottweiler almamanızı tavsiye ediyoruz. İyi bir köpek mamasının 300 lira civarı olduğu bir ortamda bu kişiler Rottweiler satıyorum diye 300–500 liraya sattıklarını iddia ettikleri yavruları ya kırma yada köpeği hiç yollamama gibi dolandırıcılık işleri yapmaktadırlar. Müşterilerimizin bu konularda dikkatli olmasını şiddetle tavsiye ederiz. Alacağınız Rottweiler köpeklerini 13–15 sene gibi bir süre bakacağınızı ve yanınızda ırkı belli, karakteri ve tipi düzgün bir Rottweiler köpeğiniz olmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.
Rottweiler köpeklerinin yanında kampanyalı fiyatlarımızla 15 parçalık yavru köpek bakım setimizi sizlere ulaştırabiliriz. Bu setin içerisinde bir Rottweiler yavrusunu ergenlik dönemine kadar idare edebilecek mama, aksesuarları mevcut olup başka birşeye ihtiyacınız olmayacaktır.
Satılık Rottweiler yavrusu için iletişim numaramız : 0537 404 96 44

 

Satıcıyla iletişime geç

  Seller's picture
  Özel kişi
  Tarihinde kayıtlı 21. Aug 2018

  Yorumlar

  Soru? Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Soru sormak ister misin? Yeni yorum ekle... Önce giriş yapmanız gerekiyor.
  Yalnızca bu girişle ilgili soruları sorun.
  Yorumlar moderatörlüdür.
  İlanı verenle iletişime geç
  Satıcıyla iletişime geç 0537404xxxx

  Satıcı bilgileri

  Seller's picture
  Özel kişin
  Tarihinde kayıtlı Ağustos 21, 2018
  Print listing

  İlan yeri

  Turkey, Kocaeli